Odszumianie nagrań

Nagrywanie na dyktafon czy telefon komórkowy może być konieczne w codziennym życiu lub podczas tworzenia profesjonalnego projektu. Jeżeli chcą Państwo opublikować gdzieś to nagranie, warto zadbać o to, aby jego jakość była jak najlepsza. Można to osiągnąć dzięki usłudze odszumiania nagrań. Proces ten polega na analizie otrzymanego przez klienta dźwięku i wykorzystaniu specjalnego oprogramowania, które wykonuje zlecone mu zadanie. Posiadanie profesjonalnego sprzętu jest kluczem do sukcesu.


Popraw jakość  ścieżki dźwiękowej odszumiając nagranie!


Odszumienie nagrania jest konieczne, jeżeli oprócz głównego śladu dźwiękowego słychać jakieś buczenie, szumy lub trzaski. To szczególnie ważne, kiedy dźwięki z tła przeszkadzają w zrozumieniu tego, co istotne dla tego nagrania. Odszumianie stosuje się również w sytuacjach, kiedy osoba mówiąca na nagraniu zbyt ostro wymawia konkretne głoski. Proces ten wykorzystuje się przy niewyraźnych dialogach lub przy zbyt niskim poziomie dźwięku.

Jeżeli w twoim nagraniu:

 

-słychać szumy

-słychać niewyraźnie dialogi

-słychać zbyt wyraźnie za ostro wymawiane zgłoski

-słychać trzaski

-dźwięki tła przeszkadzają w zrozumieniu rozmowy

-jest zbyt niski poziom dźwięku

-słychać w tle "buczenie"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak przesłać plik z nagraniem do odszumienia?


Jeżeli potrzebują Państwo odszumić swoje nagranie, to wystarczy przesłać plik audio do 100 MB na adres: musicphrase@interia.pl, natomiast większe pliki można wysłać przy użyciu strony https://wetransfer.com. Najlepiej, aby był to format .wav, ale możliwe są również: mp3, mp4, mp4a, wma oraz AIF. W wiadomości konieczne jest wskazanie, co ma zostać poprawione w dostarczonym pliku.


Czas  realizacji i cena za odszumianie nagrań w Musicphrase


Odszumianie nagrań w Musicphrase wykonywane jest w profesjonalny sposób. Po oczyszczeniu pliku audio, otrzymają Państwo darmowy fragment oraz wycenę całego zlecenia. Nagranie do 10 minut kosztuje 59 zł, natomiast czas realizacji zlecenia wynosi zwykle nie dłużej niż 3 dni.


Decydując się na odszumienie nagrania w Musicphrase, mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana szybko, efektywnie i w dobrej cenie.

Zapraszam do kontaktu!

Odszumianie nagrań

 59,-

Poprawimy to!